ÇOK KAZANMAK ÇOK KOLAY !

FARKIMIZ ;

Sizin gelirinizle bizim gelirimiz arasındaki fark basitçe şudur :

Siz calıştığınız saatlerin karşılığında belli bir ücret kazanıyorsunuz. Bu da basit olarak şu demektir, çalışmazsanız bu geliri elde edemezsiniz.

Biz uzun süreli ve kalıcı gelir yaratma olanağına sahibiz. Yani biz gelecekte de yaşam boyu sürecek bir gelire yol açacak biçimde belirli bir zaman yatırımı yapıyoruz.

Bu sadece olağanüstü Çalışma Sistemimiz ile mümkün olabiliyor ve bu geliri çocuklarımıza miras bırakabiliyoruz.

Ancak bu demek değildir ki, mevcut işinizi bırakmanız gerekiyor ya da geceler boyu çalışmanız gerekiyor. Arkadaşlarımızın % 80' inden fazlası (part-time,mini-time) yarı-zamanlı olarak başladılar ve sadece kendileri için mümkün olan zamanı ayırdılar.

Bu zamanı, çocuklarınızdan, mevcut işinizden ve yaşamınızdaki diğer zorunluluklardan artırabildiğiniz oranda ayırabilirsiniz. İşte bu yarı-zamanlı gelirimiz, asıl tam-zamanlı gelirimizle aynı düzeye ulaştığında ya da onu aştığında çoğumuz tam-zamanlı olarak bu işi yapma kararı aldık.

Bu sitenin amacı,hayatınızı kolaylaştıracak ve istediğiniz gibi yaşamanıza ,istediklerinize sahip olmanıza yardım edecek ek gelire nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere bir yol göstermektir. Bu geliri elde ederken, bundan büyük bir keyif alacaksınız ve kazanırken eğleneceksiniz! Size bu yolu göstermekten çok büyük mutluluk duyuyoruz ve yol arkadaşınız olmayı istiyoruz.

Hemen hemen bütün insanların sahip olmak istediği 3 şeye sahibiz:

1. ÖZGÜRLÜK...
Yapmak istediğimiz her şeye yetecek kadar paraya sahip olmak!
2. ESNEKLİK...
Sadece yaşamak için çalışmamak ve hayata katılmak için yeterli zamana sahip olmak!
3. MUTLULUK...
İşte bu özgürlük ve esnekliğin bize sağladığı şeye, yani mutluluğa sahip olmak!

MUTLULUK, KİM OLDUĞUNUZUN VE NE YAPMAKTA OLDUĞUNUZUN BİR YAN ÜRÜNÜDÜR, BUNU BİR HEDEF OLARAK SAPTAYABİLİRSİNİZ


Şimdi muhtemelen kazanç derken ne anlatmak istediğimizden haberdarsınız. Finansal olarak bağımsız duruma gelmek kolay mıdır? HAYIR! Çok çalışmak demek midir? Genel olarak EVET!


İşimiz en son teknolojilerle desteklenmekte. Aynı zamanda düzenli telefon ve Internet kanalı ile de desteklenen bir eğitim sistemine sahibiz. Bunun yanısıra işimizde kullandığımız yöntemler sürekli olarak yenilenmekte ve profesyonel reklam kampanyaları ile desteklenmektedir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !